You are using an outdated browser. Upgrade your browser today to better experience this site.

Oostakker

oostakker

Antwerpsesteenweg 1068
9041 OOSTAKKER
T +32(0)9 355 74 54
F +32(0)9 355 76 79
oostakker@deschacht.eu
Openingsuren:
Ma – Vrij : 7-12u / 13-18u
Za : 8-12u

Bouwverlof:
21 juli t.e.m. 4 augustus
enkel open voor afhalingen:
08u00-12u00, 13u00-17u00

Aartselaar

Aartselaar

Langlaarsteenweg 168
2630 AARTSELAAR
T +32(0)3 870 69 69
F +32(0)3 870 69 67
aartselaar@deschacht.eu
Openingsuren:
Ma – Vrij : 7-12u / 13-18u
Za : 8-12u

Bouwverlof:
7 juli t.e.m. 28 juli gesloten

Zedelgem

Deschacht Zedelgem

Torhoutsesteenweg 306
8210 ZEDELGEM
T +32(0)50 27 61 11
F +32(0)50 27 51 28
zedelgem@deschacht.eu
Openingsuren:
Ma - Vrij : 7u30-12 / 13u-18u
Za : 8u-12u

Bouwverlof:
14 juli t.e.m. 4 augustus gesloten

Tielt

tielt2

Szamotulystraat 3
8700 TIELT
T +32(0)51 68 93 77
F +32(0)51 68 62 53
tielt@deschacht.eu
Openingsuren:
Ma – Vrij : 8-12u / 13-17u

Bouwverlof:
14 juli t.e.m. 4 augustus gesloten

Geel

deschacht_geel

Bell Telephonelaan 3A
2440 GEEL
T +32(0)14 56 38 30
F +32(0)14 56 02 30
geel@deschacht.eu
Openingsuren:
Ma – Vrij : 7-12u / 13-18u
Za : 8-12u

Bouwverlof:
7 juli t.e.m. 28 juli gesloten

Hoogstraten

deschacht_hoogstraten

Sint Lenaartseweg 36
2320 HOOGSTRATEN
T +32(0)3 340 20 60
F +32(0)3 340 20 61
Hoogstraten@deschacht.eu

Openingsuren :
Ma – Vrij : 7-12u / 13-18u
Za : 8-12u

Bouwverlof:
7 juli t.e.m. 28 juli gesloten

Herstal

deschacht herstal

P.I. des Hauts-Sarts
Deuxième Avenue 24
4040 HERSTAL
T +32(0)4 256 56 10
F +32(0)4 256 56 19
herstal@deschacht.eu

Openingsuren:
Ma - Vrij: 7-12u  / 13-17u30

Bouwverlof:
7 juli t.e.m. 28 juli gesloten