You are using an outdated browser. Upgrade your browser today to better experience this site.

Stel uw vraag aan Deschacht

Vul hieronder uw gegevens en vraag in.

 

Vestiging Oostakker

Antwerpsesteenweg 1068, 9041 OOSTAKKER

T +32(0)9 355 74 54

F +32(0)9 355 76 79

oostakker@deschacht.eu

Openingsuren: ma - vrij : 7u-12 / 13u-18u   

za : 8u-12u

Vestiging Hamme

Horizonsquare, 9220 HAMME

T +32(0)52 25 87 20

F +32(0)52 25 87 29

hamme@deschacht.eu

Openingsuren: Ma – Vrij : 8-12u / 13-17u

Vestiging Aartselaar

Langlaarsteenweg 168, 2630 AARTSELAAR

T +32(0)3 870 69 69

F +32(0)3 870 69 67

aartselaar@deschacht.eu

Openingsuren: Ma – Vrij : 7-12u / 13-18u    Za : 8-12u

Vestiging Geel

Bell Telephonelaan 3A, 2440 GEEL

T +32(0)14 56 38 30

F +32(0)14 56 02 30

geel@deschacht.eu

Openingsuren: ma - vrij : 7u-12 / 13u-18u    za : 8u-12u

Vestiging Zedelgem

Torhoutsesteenweg 306, 8210 ZEDELGEM

T +32(0)50 27 61 11

F +32(0)50 27 51 28

zedelgem@deschacht.eu

Openingsuren : Ma – Vrij : 7u30-12u / 13-18u Za : 8-12u

Vestiging Hoogstraten,

Sint Lenaartseweg 36, 2320 HOOGSTRATEN

T +32(0)3 340 20 60

F +32(0)3 340 20 61

hoogstraten@deschacht.eu

Openingsuren : Ma – Vrij : 7-12u / 13-18u & Za : 8-12u

Vestiging Tielt

Szamotulystraat 3, 8700 TIELT

T +32(0)51 68 93 77

F +32(0)51 68 62 53

tielt@deschacht.eu

Openingsuren : Ma – Vrij : 8-12u / 13-17u

Collinet Herstal

P.I. des Hauts-Sarts, Deuxième Avenue 24, 4040 HERSTAL

T +32(0)4 256 56 10

F +32(0)4 256 56 19

info@collinet.eu

openingsuren: Ma - Vrij: 7u - 17u30

Vestigingen

Contactformulier